top of page

Sun, Mar 31

|

Zoom Online

Özlem Kaymaz ile Zihinden Özgürlük Programı

Bütünsel Dönüşüm 10 Modül HEDEF: Zihin hapishanesinde volta atmak yerine farkındalık ile özgürleşmiş ve düşünceyi seçebilen insan olmaktır.

Registration is closed
See other events
Özlem Kaymaz ile Zihinden Özgürlük Programı
Özlem Kaymaz ile Zihinden Özgürlük Programı

Time & Location

Mar 31, 2024, 9:00 PM – 11:00 PM

Zoom Online

About the event

Etkinlik Hakkında 

10 Hafta - 10 Modül

ZOOM ONLINE (21:00 - 23:00 Türkiye Saati)

Program Tarihleri:

1. 31 Mart Pazar 21:00 - 23:00

2. 07 Nisan Pazar 21:00 - 23:00

3. 14 Nisan Pazar 21:00 - 23:00

4. 21 Nisan Pazar 21:00 - 23:00

5. 28 Nisan Pazar 21:00 - 23:00

6. 05 Mayıs Pazar 21:00 - 23:00

7. 12 Mayıs Pazar 21:00 - 23:00

8. 19 Mayıs Pazar 21:00 - 23:00

9. 26 Mayıs Pazar 21:00 - 23:00

10. 02 Haziran Pazar 21:00 - 23:00

Programın tamamı kaydedilecektir. Tarihlerden bazıları size uymuyorsa da programa kaydolabilir, kaçırdığınız oturumları diğer katılımcıların rızası olur ise video kayıttan tamamlayabilirsiniz. Katılımcı sayısı: Maksimum 5 kişi

· Hayatınız sıkıcı ve tekrarlayıcı mı?

· Sık sık endişeli veya bunalmış hissediyor musunuz?

· Stres seviyeleriniz kontrolden mi çıktı?

· Kendinizi "sıkışmış" mı hissediyorsunuz?

· Kendinize doğru soruları sormayı öğrenmek mi istiyorsunuz?

· "Otomatik pilota" bağlı yaşamaktan bıktınız mı?

· Artık çözüm odaklı yaşamak mı istiyorsunuz?

· Kendinin başka bir versiyonunu yaşamaya kararlı mısınız?

· İlişkilerinizin düzelmesini mi istiyorsunuz?

Neden en değerli varlığınıza yatırım yapmıyorsunuz - KENDİNİZE!

Bu programda şunları öğreneceksiniz:

·       Zihninizin işleyişi ve deneyimlerinizin yaratıcısı haline nasıl gelebileceğiniz hakkında her şey.

·       Duygusal durumlarınızın kontrolünü tekrar elinize aldığınızı hissetmek için aşırı düşünmeyi, stres yapmayı ve endişelenmeyi nasıl yöneteceğiniz.

·       Kısıtlayıcı düşünceleri ve kendi kendini sınırlayan inançları olan koşullanmış zihninizden kendinizi özgürleştirmek için araçlar.

·       Farkındalık ve bunun bir zihin yönetimi aracı olarak nasıl kullanılacağı.

·       Tepki vermek ve daha sonra sözlerinizden, seçimlerinizden ve davranışlarınızdan pişmanlık duymak yerine ölçülü ve sorumlu bir şekilde nasıl yanıt vereceğiniz.

·       Geçmiş ve şimdiki zaman yanılsamasında kaybolmak yerine nasıl An’da kalabileceğiniz.

·       Minnettarlığı günlük bir uygulama olarak hayata geçirebilmek.

·       Anlık zihin durumunuzu sıfırlamak için araçlar.

·       Olumlu ilişkiler için gerekli bileşenler olan empati ve iç görüyü geliştiren bir perspektif değişimi.

·       Odaklanmanız ve kelimeleriniz aracılığıyla bir durumu yeniden çerçevelemek ve sonuçta deneyiminizi değiştirebilmek.

·       Zihninizi endişeli, olumsuz ve stresli düşüncelerden arındırmak için güçlü bir teknik olarak öz sorgulamanın nasıl kullanılacağı.

10 modül şeklinde 1 hafta ara ile uygulanmaktadır. İlk modül sonrası katılımcılar için kurulan WhatsApp grubu üzerinden ev ödevi ve günlük çalışmalar takip edilmektedir.

10 hafta içinde başlayıp bitireceğiniz Zihin Özgürlüğü Programının sonunda yaşama farklı bir pencereden bakmaya, kendini keşfetmenin verdiği özgürlük hissi ile kucaklaşmaya var mısınız?

Zihninizi kontrol edebileceğiniz İnsan İşletim Sistemini öğrendiğinizde, yaratabilecekleriniz ve her zaman istediğiniz hayatı inşa etmenin ne kadar kolay olduğu karşısında şaşkına döneceksiniz.

Kendinizi zihinsel kölelikten kurtarın, kendimizden başka hiç kimse kendi zihnimizi özgürleştiremez.

10 hafta süren 10 modül ile kendinizi ve hayatınızı dönüştürün, değiştirin, güzelleştirin.

Dönüşüm Programı

( ilk 5 modül )

Zihinden özgürleşmenin ilk adımı olan bu atölyede zihin insanı olmanın gerçeği ile yüzleşilmektedir. Kişinin dönüşmesi, fikirlerinin, derindeki inançların değişmesi ile mümkündür.

Herhangi bir nedenle hayatı ve rutinleri değişen kişilere, performans, motivasyon ve odaklanma sorunu veya yaşamında sıkışmış hisseden, "yeter artık" diyerek alışkanlıklarını değiştirmek, uzun suredir baskılanmış duyguların aile ilişkilerinde yarattığı tam gönülden yaşayamamayı tecrübe eden ve kalbini açmak isteyenlere yönelik son derece verimli olabilecek bir değişim sürecidir.

0-7 yaş koşullandırmalarının, nefes, bedensel egzersizler, çalışmalar, okumalar ve ödevler ile tanımlanması ve çözülmesi bu programda atacağınız adımlar arasındadır.

Bu programın en büyük kazanımı kişinin zihin kodlamalarıyla, bir ömür yerleşmiş düşüncelerin inanç kalıplarına dönüşmüş hali ile yaşadığının, davrandığının ve zihnin tuzaklarının farkına varmasıdır.

Dönüşüm Programı kişinin zihnindeki düşüncelerin kendi özüne ait olmadığının farkına vardığı ve bu yolculukta zihninde yazdığı hikâye yerine gerçek nedir yüzleşmesi için tasarlanmıştır.

Program sonrası her an kullanabileceği bir alet çantası ile donanım sağlanmaktadır. Farkına varılan düşünce kalıpları ve tekrarlayan paternlerden kurtulma ve özgürleşme yolculuğu birkaç modülden oluşmaktadır. Her modül katılımcıyı bir diğerine hazırlarken farkındalık, kabullenme, değişimi seçme ve uygulamaya başlama şeklinde ilerlemektedir. Yaşamda değişen bakış açısı ve kişinin kendi özüne yaptığı yolculuk ve keşfettikleri ile başlayan bir değişim sürecidir Dönüşüm Atölyesi Programı.

Zihninizi Yönetmekte Ustalaşın Programı

( son 5 modül )

Bilinçli yaşamın gereği olan;

·        Sorumluluk çalışmaları,

·        Teslimiyet konusu,

·        Suçluluk ve sınırlarımız,

·        Zihin tutsaklığından özgürleşmek,

·        Gerçek nedir keşfetmek,

·        Sistemin dilini ve işleyişini öğrenmek,

·        BEN kimim? Sorusunun cevabı.

Düşlediklerimize sahip olacak “oluş haline” erişmek adına çalışmalar yapılarak zihinden tamamen özgürleşme sağlanmaktadır.

* Düşüncenin gücünü artık hayatınızda negatiften pozitife çeviren yeni düşünce ekimleri ile dış dünyadan ihtiyaç ve beklentilerinizin bitmesi sağlanır.

* Zihinden özgürleşmek ve yetişkin bir insan olmak bu yaşamda kendi cennet bahçeni yaratabilmek için gerekli bir adımdır.

* Zihinden özgürleşmiş insanın kaynağı kendisinde olan yaşam enerjisini en yüksek seviyede tutarak hayatı doya doya yaşaması mümkündür.

* Zihnimizdeki ses durdurulması ya da kontrol edilmesi ya da yok edilmesi gereken bir düşman değildir. Zihnimizdeki ses kendimize ait olmayan 0-7 yaş arası kodlanmış ve sonrasında ‘BEN’ zannettiğimiz çakma kimlik üzerinden yaşamımızı kontrol eden düşünce ve fikirlerin toplamıdır.

* Özgür insan olmanın yolu, çakma benliğinden sıyrılıp gerçekten kim olduğunu keşfetmekten geçer. Zihin insanı gerçekten NEFES almaz. Zihinden özgürleşmiş insan NEFES alır.

* Enerji bedenimizde yaşam enerjimizin yükselmesi için yapılan enerji çalışmaları, zihinden çıkma, zihinden özgürleşme sürecini hızlandırarak mümkün kılmaktadır.

* Atölye Türkçe olarak gerçekleştirilecektir.

* Atölye öncesi: Kayıt yaptırdıktan sonra sizi tanımak için e-postanıza bir katılımcı formu gönderilecektir. Verdiğiniz tüm bilgiler gizli tutulacak ve hiçbir elektronik ortamda paylaşılmayacaktır. Program başlama tarihinden önce katılımcı ile özel olarak Özlem Kaymaz tarafından 15 dakika Zoom oturumu gerçekleşecektir.

* Katılımcı sayısı: Maksimum 5 kişi

* Gereksinimler: Dizüstü bilgisayar, kulaklık, günlük tutmak için kağıt kalem, e-posta, yazıcı, mp3 çalar.

* Oturumlar: Zoom online - 1’er hafta ara ile 2 saatlik 10 modül

* Zoom katılım linki her ders öncesi mailinize gönderilecektir.

* Kamera açık olarak katılım zorunludur. Kendinizi tanıttıktan sonra dilerseniz kameranızı kapatabilirsiniz.

Etkinlik ile ilgili herhangi bir sorunuz olursa, info@loclinstitute.com mail adresimizden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Book Now

  • Zihinden Özgürlük Programı

    €500.00
    +€12.50 service fee
    Sale ended

Total

€0.00

Share this event

bottom of page